Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Çmenduriii spanjolle! Barcelona me “manita” në 113 minuta. Nga ferri në parajsë

Kupa e Spanjës dhuron çmendurinë e radhës sepse Granada-Barcelona është një ndeshje pafund! Katalanasit kualifikohen por çfarë vuajtjesh…

Pas 2-2 në 94 minuta, teksa katalanasit arritën të zgjoheshin nga humbja 2-0 duke shënuar me Griezmann dhe Jordi Alba në 4 minuta, në shtesë erdhi goli i dytë i francezit, por një penallti shumë e dyshimtë do të barazonte gjithçka për ekipin bardhekuq.

Kontanti i Dest me fubollistin e Granada duket tejet normal dhe madje është ky i fundit që vendos këmbën përpara…

Por, De Jong në minutën e 108 do të shënojë edhe goline 3-4… Pas tij, Jordi Alba me dopietën personale dhe 4-5. Manita e kompletuar për djemtë e Koemanit.

Postime të ngjashme

Harry Kane nuk rikthehet te Tottenhami derisa t’i garantohet largimi

D V

Armando Broja mund të largohet nga Chelsea, Udinese shfaq interesim serioz

D V

Koeman me mesazh të qartë për Umtitin dhe Braithwaite

D V

Pritje spektakolare e Buffonit në debutimin e tij të dytë te Parma si 43 vjeçar

D V

Chelsea ofron 100 milionë euro dhe një lojtar për Lukakun

D V

Barcelona në pozitë ideale për transferimin e Saul

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...