Agjencia Zhurnal.mk

“Coco”, kënga e Nushit që u bë hit ende pa u lansuar

By: Shoqja Edone

Pak ditë që kur reperi i guximshëm Nushi ka paralajmeruar këngën e re “Coco” me tekst nga vet ai mad e punuar në studion në studion e tij #Sinkronmusice Nushi njihet për menyrën së si i shtjellon ngjarjet jetsorë në projektet e tij muzikore prandaj dhe e qujtem të guximshëm. Përveç paralajmerimit t’këngës së publikuar, vëmendje morri interesimi i madhë i njerëzve për këte projekt. Video është bërë shumë virale në rrjetet sociale, madje ka mbetur fiksim tek publiku. Urojmë të publikohet me shpejt projekti, por sipas disa burimeve të afërta me artistin thuhët që projekti “Coco” është gati në finalizim, pra djali i kryeqytetit së shpejti do e lenson këngë e cila tashme është hit.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...