Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Çoi policinë pranë parcelës së kanabisit, shoqërohet babai i Danjel Pepajt

Të tjera detaje kanë dalë në dritë nga ngjarja e rëndë që ka tronditur vendin ditët e fundit, ku dy të rinj janë gjetur të vrarë ndërsa një tjetër është në kërkim pasi dyshohet se pas një konflikti për parcelat e kanabisit t’i ketë ekzekutuar.

Viktimat janë Vilson Çutaj dhe Klement Pepaj, kushërinj të Danjel Pepaj i cili dyshohet si autori i vrasjes dhe ende nuk dihet për të.

Së fundmi policia ka shoqëruar babain e Danjel Pepajt, Rrok Pepaj,  cili ka treguar edhe parcelën me kanabis pranë të cilës u gjetën të vrarë Vilsoni dhe Klementi.

Ndaj Rrok Pepajt, ende nuk dihet nëse do të ngrihet një akuzë por burime paraprake thonë se ai mund të përballet me akuzën e moskallëzimit të krimit. Dyshohet se ai ka pasur dijeni për vendndodhjen e parcelave të kanabisit.

Postime të ngjashme

Pse e skualifikuan? Mjeku Kosova: Tritani më mban inat për tenderin “që nuk mbylla sytë”. Ruli për vjedhjen e njeriut të tij

T E

Qëllohet me armë zjarri drejt një makine në Tiranë

T E

Kryemadhi paralajmëron Ramën: Durim! Nesër të shpjegoj fabrikën e parave

S.B.

Ursula von der Leyen: E ardhmja e Shqipërisë është Europa! Duhet të fillojnë negociatat

S.B.

Reforma në Drejtësi/ Presidenca paralajmëron Ramën: Mos e provoko popullin e 2 marsit!

S.B.

“Koha i thërret shqiptarët për t’u bashkuar në një Besëlidhje të re”, Meta mesazh në 577-vjetorin e Besëlidhjes së Lezhës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...