Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Covid-19, 72 raste të reja, 54 të shëruar dhe 3 të vdekur, bilanci në 24 orët e fundit

Shkup, 9 shtator, zhurnal.mk – Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë bërë 793 testime, ndërsa janë regjistruar 72 raste të reja.

Instituti për Shëndet Publik ka regjistruar 54 pacientë të shëruar. Tre persona kanë humbur jetën.

Postime të ngjashme

Editorial / Ndërkëmbëzat mes partive shqiptare në kuvend, po i vuajnë qytetarët!

R Zh

Pakoja e 5-të ekonomike përfundimisht kaloi në Komisionin e Financave dhe Buxhetit

R Zh

Regjistrohen 949 raste të reja me Kovid-19, janë shëruar 737, kanë vdekur 33 persona

R Zh

Pendarovski: Vaksinimi të zhvillohet në vazhdimësi deri në imunizim e plotë të popullatës

R Zh

Velkovski: Ka premtime nga VMRO-DPMNE-ja për zhbllokim edhe të ligjeve tjera

R Zh

Pasaportat për narkobosët dhe aferat korruptive dëmtojnë rrëndë imazhin e vendit

B L

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...