Maqedoni

Covid-19, 72 raste të reja, 54 të shëruar dhe 3 të vdekur, bilanci në 24 orët e fundit

Zhurnal Ads

Shkup, 9 shtator, zhurnal.mk – Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë bërë 793 testime, ndërsa janë regjistruar 72 raste të reja.

Instituti për Shëndet Publik ka regjistruar 54 pacientë të shëruar. Tre persona kanë humbur jetën.

Postime të ngjashme

Prokuroria hap lëndë të re: Gruevski, Mijallkov, Kamçev dhe Novaçevski dyshohen për larje parash

XH,I

Sela takon ambasadorin francez, Thimonie

T E

Mariçiq: Grup pune për zbatimin e Ligjit për gjuhët në gjyqësor

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...