Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Maqedoni

Covid 19 i mer jetën zjarrfikësit të njohur nga Shkupi, Nuredin Mustafa

Sot si pasojë e Covid 19, ka ndëruar jetë një ndër zjarrfikësit më të dalluar të Shkupit, Nuredin Mustafa, informon Zhurnal.

Mustafa ishte pjesë e Njësitit të Zjarrfikësve në Qytetin e shkupit.

Ai deri tani ishte pjesëtar i shumë aksioneve ku ka shpëtuar shumë jetë dhe ka qenë i njohur dhe i dashur në rrethin e vet.//Zhurnal.mk

Postime të ngjashme

ASH-AA: Përshëndesim vendimin e Pendarovskit, Ligji të kthehet në Kuvend dhe tu shërbejë qytetarëve

R Zh

Buçi: Kishim mosmarrëveshje me Qeverinë

R Zh

Zaevi: Micotakisi zhvilloi disa ide për të hequr bllokadën bullgare dhe për të ndihmuar në rrugën tonë drejt BE-së

R Zh

MPJ-ja e Bullgarisë: Jemi të hapur për dialog me Maqedoninë e Veriut, takim do të ketë kur të plotësohen kushtet e nevojshme

R Zh

Hoxha opozitës: Nëse votoni ndryshimet të hënën, paret u lëshohen duhanprodhuesive deri të premten

N E

Janë ndarë certifikatat e pjesëmarrësve në programin “Menaxher të rinj dhe lider biznesi”

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...