Bota

Covid-19 në Shtëpinë e Bardhë, dalin rezultatet për Ivanka Trump dhe burrin e saj

Ivanka Trump dhe Jared Kushner kanë rezultuar negativ për koronavirus.

Presidenti amerikan Donald Trump dhe Zonja e Parë Melania Trump janë ën karantinë pasi dolën pozitiv me Covid-19 të premten.

E bija e tij Ivanka, dhe dhëndri Jared Kushner, të dy këshilltarë të lartë në Shtëpinë e Bardhë, dhe djali më i  vogël i Trump, Barron rezultuan negativ.

Disa zyrtarë të lartë të Shtëpisë së Bardhë janë testuar pas përhapjes së sëmundjes.

Postime të ngjashme

Video/ Rusia lëshon raketën me 10 mijë km/orë, shkatërron objektivin në një largësi 450 kilometra, pamjet

S.B.

Holandë, fillojnë masa të reja të kufizimit, mbyllen baret dhe restorantet

admin

Mbi 10 mijë raste të reja me koronavirus në Britani

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...