Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Covid shuan familjen Cara, ndërron jetën babai, nëna dhe djali i vetëm

Tre anëtarë të një familjeje kanë ndërruar jetë për shkak të COVID-19 brenda pak ditësh. Ngjarja ka ndodhur në Rubik, ku tre anëtarët e familjes Cara ishin prekur prej koronavirusit prej disa ditës.

Për shkak të komplikacioneve nga COVID-19, kanë humbur jetën prindërit Hamit dhe Dushe Cara, si dhe djali i tyre i vetëm Alban Cara.

Postime të ngjashme

Kryemadhi: Uragani i 25 prillit do ta shkulë Rilindjen

N E

Shqipëria do të marrë vaksinën ruse Sputnik V

N E

Manastirliu: Nis vaksinimi i dializantëve dhe grupeve më të rrezikuara

S.B.

Balla me të rinjtë në Librazhd: Puna sapo ka filluar, ky është vetëm fillimi

S.B.

Floriana Garo: Më 25 prill, Shqipëria do të zgjedhë Lulzim Bashën

S.B.

Basha uron myslimanët: Me mbylljen e muajit të Ramazanit të marrin fund dhe vuajtjet e shqiptarëve

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...