Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Cowell po punon për shfaqjen e re e cila do jetë më interesante se “BGT”

Ai po punon në një shfaqje të re talentesh.

61 vjeçari, aktualisht po “peshon opsionet e tij” dhe madje po mendon ta çojë shfaqjen e tij të re në një platformë streaming si Netflix në vend që ta transmetojë atë në një kanal tokësor.

‘The Sun’, raporton se ”Simon u ka thënë miqve të tij se ai është i sëmurë nga konkurrentët që përpiqen të bëjnë markë, kështu që vendosi ta bënte vetë’.

Një burim i tha gazetës: “Simon po mendon vazhdimisht në mënyrë krijuese për ide dhe shfaqje të reja, duke inovuar dhe evoluar gjatë gjithë kohës. Ai është zotuar se shfaqja e tij e ardhshme do të jetë më e madhe dhe më e mirë se BGT”.

Ata shtuan: “Ai po peshon opsionet e tij. Simon ka një vizion të madh dhe të tjerët si Netflix kanë qindra miliona në arkat e tyre për ta bërë atë realitet”.

Kjo vjen pasi ai thuhet se anuloi paraqitjen e tij të ardhshme si gjyqtar në X Factor Israel.

Simon – i cili kohët e fundit u kthye në panelin gjykues America’s Got Talent pasi theu shpinën në një aksident të tmerrshëm me biçikletë – do të paraqitej në sezonin e ardhshëm të garës izraelite të talenteve këtë verë, megjithatë ‘u anulua për arsyet e tij’.

‘Variet’ raportuan të dielën se anëtarët e ekipit të Simon ‘arritën me shqetësime të ligjshme’ për paraqitjen e tij në shfaqje mes konfliktit gjeopolitik të vazhdueshëm midis Izraelit dhe Palestinës.

Ndryshe, Simon, pësoi një dëmtim vitin e kaluar që e la atë në shtrat për muaj të tërë pas përplasjes me biçikletën e tij elektrike që iu desh t’i nënshtrohej një operacioni gjashtë orësh.

Postime të ngjashme

Rihanna zyrtarisht miliardere dhe artistja femër më e pasur në botë!

D V

Nuk ka hatërmbetje! Princi William dhe Kate Middleton ishin të parët që i uruan ditëlindjen e 40-të kunatës Meghan Markle

D V

Mesazhi i Remzie Osmanit pasi Dua vallëzoi nën ritmet e këngës së saj: Kënaqësi të shohësh një yll botëror që është kaq modeste dhe nuk e harron as vendin as gjuhën e as muzikën shqipe

D V

Luana ngre më shumë temperaturat me pozat tërheqëse

D V

Tjetër pozë nga Oriola dhe askush nuk mund të mbetet indiferent

D V

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...