Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Cozman njofton fansat se po i nënshtrohet një operimi

Reperi i njohur shqiptar, Cozman, ka njoftuar sot (e mërkurë) fansat e tij, se do t’i nënshtrohet një operimi.

Dhe jo vetëm kaq, ai përmes një postimi në InstaStory, bëri të ditur se ky është vetëm një nga operimet e tij të shumta që ka kryer së fundmi.

Duke mos dhënë detaje se për çfarë lloji të operacionit bëhet fjalë, Cozman, i la të befasuar ndjekësit kur njoftoi se ky do të ishte operacioni i tij i fundit.

Ai publikoi një video të shkurtër nga spitalit, duke treguar se gjithçka ishte gati për ndërhyrjen.

“Sot është operimi im i fundit dhe unë jam i lodhur me këtë”, shkroi reperi shqiptar në InstaStory.

Cozman përndryshe u ka munguar fansave për nga ana muzikore, pasi projekti i tij i fundit “You know me”, ka më shumë se një vit që është publikuar.

Postime të ngjashme

Ylli i YouTube, Zoe Sugg njofton se është shtatzënë për herë të parë

S.B.

Pyetet nëse planifikon të martohet së shpejti, Eni Koçi: Dasma nuk shqyrtohet fare si opsion në këtë periudhë

S.B.

Gjira: Ata që bëjnë muzikë të vërtetë kanë pak klikime, nuk e bëjnë për vëmendje

S.B.

Fero lanson këngën e re “Krenaria”

S.B.

Ermal Meta zë vendin e tretë në edicionin e 71-të të “Sanremos”

S.B.

Britney Spears dhe Sam Asghari me plane për t’u bërë prindër?

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...