Agjencia Zhurnal.mk

Cricket bëhet baba, tregon si e ka pagëzuar vajzën

Producenti Cricket është bërë baba dhe sonte ka postuar në Instagram fotografi të vajzës së tij

Cricket, i cili është krijues i disa hiteve në Kosovë, sidomos i Taynas dhe disa këngëtarëve të tjerë ka postuar sot fotografi të vajzës së tij të porsaardhur në jetë.  

Cricket kishte paralajmëruar edhe më parë se ishte bërë baba por sot ka treguar se si e ka quajtur vajzën e tij të vogël.

“Mire se erdhe ne jete KANINA💝 Ti dëshiroj te gjitha tmirat ne jete, qofsh e lumtur gjithmone! 💝💝💝💝💝”, ka shkruar ai në facebook dhe në Instagram.

Kujtojmë se Cricket pritet të sjell edhe një album të përmbledhur me këngë të viteve 90-ta të cilin ai e ka quajtur “Nostalgji” e që është epi i parë i producentit.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!