Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Cricket dhe Yll Limani së shpejti sjellin këngën e re “Ndoshta”

Këngëtari i njohur shqiptar, Yll Limani, ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor.

Lajmi është bërë i ditur përmes rrjeteve, teksa edhe kësaj radhe duket se po vjen në një bashkëpunim.

Në bazë të paralajmërimeve, ai ka njoftuar fansat se ka bashkuar forcat me producentin Donat Prelvukaj i njohur si Cricket.

Ndonëse nuk deklaruan më shumë detaje, kënga e dyshes mban titullin “Ndoshta”.

“Ndoshta – Cricket dhe Yll Limani”, ka shkruar në postimet që ka publikuar në InstaStory.

“Kur t’kujtohet” ndërkaq është projekti i fundit i lansuar nga Limani, të cilin e solli në muajin janar.

Për vetëm pak javë ka grumbulluar mbi një milion klikime në YouTube.

Postime të ngjashme

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

I shkruan: “Ca kosovarë i kanë lënë serbët kot gjallë”, Vesa Luma reagon e shokuar

D V

Morena Taraku ngacmon imagjinatën e fansave me një fotografi atraktive para pasqyrës, duke pozuar e mbuluar vetëm me peshqir

D V

Rita Ora duket elegante me kostum të zi dhe flokët e saj kaçurrele

D V

Vera Ora vazhdon pushimet në bregdetin shqiptar, merr vëmendjen me fotografitë në bikini

D V

Adelina Tahiri mahnit me linjat trupore në bikinit shumëngjyrëshe

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...