Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Cristiano Ronaldo me dedikim romantik për partneren e tij në ditëlindjen e saj të 27-të

Partnerja e futbollistit të famshëm botëror, Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, feston sot (e mërkurë) ditëlindjen e saj të 27-të.

Me këtë rast ajo ka marrë urimet më të përzemërta nga njerëzit e saj më të dashur.

Ndërkohë, një dedikim i veçantë nuk mungoi as nga njeriu i jetës së saj, i cili publikoi një fotografi mjaft të veçantë të çiftit në Instagram.

Në këtë imazh, Georgina shfaqet nën shtrëngimin e fortë të dashurisë nën krahët e futbollistit portugez.

“Brohoritje për dashurinë e jetës time”, kanë qenë fjalët e Cristiano Ronaldos në mbishkrimin e fotografisë.

Sigurisht që komentet e urimet e shumta nuk kanë munguar për Georginën në atë që njihet si llogaria më e ndjekur e Instagramit në botë, e cila është faqja e portugezit.

Cristiano dhe Georgina përndryshe mbeten ndër çiftet më të diskutuar në arenën ndërkombëtare.

Postime të ngjashme

Mixha Bibë kërcënon këngëtarin me armë në mes të emisionit (Video)

T E

Meti tashmë si menaxher, sjell fuqishëm në skenë Adolin

T E

Një tjetër arritje për Dua Lipën, albumi “Future Nostalgia” certifikohet si ‘platinum’ në Mbretërinë e Bashkuar

S.B.

E pyetur nëse ndonjëherë ka vuajtur nga ankthi, Aurela Gaçe: Sigurisht, kam pasur vështirësi shpirtërore, psikologjike e monetare

S.B.

Anxhela Peristeri prezanton një pjesë të klipit të këngës përfaqësuese në “Eurovision 2021”

S.B.

Taylor Swift anulon sërish shfaqjet e mbetura të turneut “Lover Fest” për shkak të pandemisë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...