Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Cristiano Ronaldo ndan me fansat imazh të portretit familjar në ambient festiv

Cristiano Ronaldo ka mbajtur të azhurnuar fansat me postime të ndryshme gjatë pandemisë coronavirus.

Këtë po e bën edhe kohëve të fundit, ku së fundmi ka publikuar një fotografi që ka ‘rrëmbyer’ zemrat e mijëra fansave,, shkruan Daily Mail.

Ai së bashku me Georgina Rodriguez dhe fëmijët janë parë para një bredhi, ndërsa ishin veshur me rroba festive.

“Urime Krishtlindjes. Ju uroj dashuri, shëndet dhe lumturi”, ka shkruar ai në përshkrimin e imazhit.

Padyshim që organizimi për festën i gjeti ata të lumtur, pasi që shiheshin të gjithë të buzëqeshur.

Fotografi të tjera solli edhe Gerogina, teksa kjo e fundit shihej duke u argëtuar me muzikë dhe njëherësh duke kërcyer me fëmijët.

Përndryshe, çifti i njohur pëlqehet në masë të madhe në rrjete sociale, kurse postimet e tyre marrim me mijëra komente dhe pëlqime.

Postime të ngjashme

Enisa vjen e mrekullueshme me cover-in “Kujt i thua xhan” (Video)

T E

Anxhela Peristeri prezanton videoklipin e këngës që do na përfaqësojë në “Eurovision”

T E

Don Xhoni dhe Tayna së shpejti në bashkëpunim

S.B.

Qentë e Lady Gagës gjendet të sigurt pas sulmit që iu bë rojtarit të këngëtares

S.B.

George Clooney dhe Julia Roberts do të bashkohen për filmin “Ticket To Paradise”

S.B.

Bebe Rexha zbulon fobinë e saj: Urrej udhëtimin me aeroplan

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...