Agjencia Zhurnal.mk

Cristiano Ronaldo publikon një tjetër fotografi atraktive me Georginën, duke e mbajtur në krahët e tij në jahtin luksoz

Ai po e shijon jetën aktualisht në brigjet e Italisë me partneren dhe katër fëmijët.

Cristiano Ronaldo publikoi një imazh ku shfaqej i dashuruar në krahët e partneres së tij Georgina Rodriguez, të mërkurën, shkruan DailyMail.

Ylli i futbollit, 35 vjeçar, mbështillte krahët rreth modeles, 26 vjeçare, ndërsa ajo shtrihej mbi të gjatë festës së tyre në Portofino, para se ajo të vazhdonte të ndante një ‘selfie’ me fansat e saj në Instagram.

Georgina tregoi figurën e saj të bujshme në rroba banje të kaltra.

Shkurtesat e saj të bikinit te pjesa e belit theksuan këmbët e saj të holla, dhe ajo aksesoi pamjen me një kapelë shumëngjyrëshe.

Duke u përkulur me dashuri në krahët e Cristianos, Georgina mbështilli njërën krah butësisht rreth kraharorit, ndërsa dukej më se e lumtur pranë njeriut të saj më të dashur.

Futbollisti tregoi figurën e tij muskulare në një palë mbathje noti ngjyrë blu të errët, teksa rrezitej bashkë me Georginën.

Cristiano dhe Georgina kanë qenë vazhdimisht duke publikuar imazhe nga pushimet e tyre të këndshme që po i shijojnë së bashku.

Dyshja filluan lidhjen në vitin 2016 dhe kanë së bashku një vajzë të quajtur Alana, dy, ndërsa atleti është gjithashtu baba i 10-vjeçarit Cristiano Jr, materniteti i të cilit është një mister, dhe binjakët dy vjeçarë Mateo dhe Eva, të cilët kanë ardhur në jetë nga një nënë zëvendësuese.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...