Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Cristiano Ronaldo thyen rregullat e Covid-19, bën gjithçka për t’i dhuruar ditëlindje të paharrueshme Georginës (FOTO)

Futbollisti i famshëm, Cristiano Ronaldo ka thyer rregullat e koronavirusit për t’i dhuruar një ditëlindje të paharrueshme të dashurës së tij Georgina Rodriguez.

Ata udhëtuan për në rezortin luksoz për ski në Courmayer për të festuar 27-vjetorin e modeles. Ata kaluar përmes Piedmontit dhe Valle D’Aostën për udhëtimin 2 ditor.

Sipas medias italiane Corriero dello Sport, ata qëndruan në një hotel që duhet të ishte i mbyllur ndërsa dihet që udhëtimi nga një qytet në tjetrin është i ndaluar në Itali.

Çifti nuk është gjobitur ende, por mund ta pësojnë keq nga imazhet në rrjete sociale ku duken se po shijojnë dëborën në rezort.

Postime të ngjashme

Milan, Pioli ka gati skemën e re, ja formacioni i ri i Milanit

Z H

Babai i portierit Alisson Becker vdes tragjikisht në një liqen në Brazil

Z H

Zidane pas ndeshjes me Atalantën: Ishte e vështirë edhe me 10 lojtarë

Z H

Rekord brutal i Barcelonës kundër Elches, 36:0

Z H

Sërish një përballje Gerrard – Lampard

Z H

City i ofron rinovimin Kevin De Bruyne

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...