Agjencia Zhurnal.mk

Cristiano Ronaldo u lë bashkish 20,000 euro punëtorëve të hotelit në Greqi

Cristiano Ronaldo u ka lënë bakshish 20,000 euro punëtorëve të hotelit në Greqi, aty ku po pushon me familjen e tij.

Ronaldo po kënaqet me pushimin veror bashkë me të dashurën Georgina Rodriguez dhe katër fëmijët e tij.

Asnjë fotografi nuk doli nëpër media gjatë qëndrimit të tij aty dhe gazeta spanjolle AS raporton se Ronaldo ishte aq i lumtur për këtë sa që u la punëtorëve të hotelit 20,000 euro bakshish për shërbimin e tyre, veçanërisht për shkak se i mbajtën paparacët larg tij, transmeton Gazeta Express.

Ronaldo po kalon pushimet në një hotel me pesë yje në Greqi, ku nata kushton 7,000 euro. Ai ka katër fëmijë: Cristiano Ronaldo Junir, 9 vjeç, binjakët Eva Maria dhe Mateo, 2 vjeç dhe vogëlushen Alana, 1 vjeç.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

XH.I

Lajmet e fundit

Loading...