Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Cristiano Ronaldo vazhdon t’i shijojë pushimet dimërore me të dashurën, pak ditë pasi festoi ditëlindjen e 36-të

Ai festoi të premten 36 vjetorin e tij të lindjes, teksa vendosi që të ndajë me ndjekësit në Instagram një fotografi të tij me partneren Georgia Rodriguez, duke shijuar një vakt me katër fëmijët e tyre.

Dhe Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij mahnitëse duket se po shijonin pak kohë të enjten, kur futbollisti u kthye në rrjetet sociale për ndarjen e imazheve për të postuar fotografinë e çiftit që pozonin së bashku gjatë një udhëtimi dimëror.

Futbollisti portugez buzëqeshi gjerësisht ndërsa veshi një pallto me ngjyrë jeshile të hapur, dhe kishte vënë palë syze të skive gjersa po shoqërohej nga Georgina, shkruan DailyMail.

Veshur me doreza të trasha, sportisti i famshëm pozoi me krahët e kryqëzuar, ndërsa Georgia i mbajti krahët e saj lidhur me të.

Modelja spanjolle ra në sy e veshur me një pallto me kapelë, të cilën ajo e kombinoi me pantallonat blut të dëborës.

Ylli i Juventusit, Ronaldo e publikoi këtë fotografi me mbishkrimin e thjeshtë “Momentet”.

Shëtitja e tyre vjen në më pak se një javë pasi futbollisti ndau me ndjekësit një çast të familjes së tij duke shijuar një tortë me temën “Portugalia”, pasi ai gjithashtu shënoi vitin e tij të 20-të si një yll profesionist i futbollit.

Cristiano dhe Georgina janë prindër të vajzës Alana Martina, tre vjeçe, ndërsa ai është baba i tre fëmijëve të tjerë, binjakëve, Eva dhe Mateo, tre vjeçarë, të lindur përmes një nëne surrogate në ShBA dhe fëmija i tij i madh Cristiano Jr, 10 vjeç, nëna e të cilit nuk ka qenë kurrë e zbuluar.

Cristiano u bashkua me familjen e tij ndërsa ata shënuan ditëlindjen e tij një tortë të stampuar me flamurin e kombit të tij.

Legjenda sportive falënderoi tifozët e tij për mbështetjen gjatë gjithë karrierës së tij dhe u zotua të vazhdonte të luante për aq kohë sa ai mundte.

Ai shkroi: “36 vjeç, i pabesueshëm! Ndihe sikur gjithçka nisi dje, por ky udhëtim është tashmë plot aventura dhe histori për t’u mbajtur mend. Topi im i parë, ekipi im i parë, goli im i parë … Koha ikën!

“Nga Madeira në Lisbonë, nga Lisbona në Manchester, nga Manchesteri në Madrid, nga Madrid në Turim, por mbi të gjitha, nga thellësia e zemrës sime në botë … Unë kam dhënë gjithçka që kam mundur, kurrë nuk jam mbajtur dhe gjithmonë jam përpjekur të jap versionin më të mirë të mundshëm timin”.

“Në këmbim, ju më dhuruat dashurinë dhe admirimin tënd, praninë tënde dhe mbështetjen tënde të pakushtëzuar. Dhe për këtë, unë kurrë nuk do të jem në gjendje t’ju falënderoj sa duhet. Nuk mund të kisha bërë pa ju”, shkroi ai ndër të tjerash. /Telegrafi/

Postime të ngjashme

Rita Ora zhvendoset përgjithmonë në Los Angeles me të dashurin dhe nuk është kthyer në Evropë që nga shkelja e rregullave anti-COVID

D V

Kenan Imirzaliologu tregon se pse e kishte marrë mbiemrin “Mehmet Kosova” në serialin e shumë shikuar turk

D V

Vesa Luma ironizon duke publikuar fotografi nga dekorimi i Goran Bregovicit në Serbi: Urime urime

D V

Kendall Jenner paditet për 1.5 milionë euro për shkelje të kontratës

D V

Rihanna zyrtarisht miliardere dhe artistja femër më e pasur në botë!

D V

Nuk ka hatërmbetje! Princi William dhe Kate Middleton ishin të parët që i uruan ditëlindjen e 40-të kunatës Meghan Markle

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...