Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Crotone shkarkon trajnerin Stroppa

Skuadra italiane Crotone, ka shkarkuar trajnerin Giovanni Stroppa.

Giovanni Stroppa është shkarkuar nga posti i trajnerit tek skuadra Crotone, transmeton lajmi.net.

Lajmin e ka bërë të ditur vet skuadra, përmes uebfaqes zyrtare të klubit.

Sipas “Gianlucadimarzio”, Selse Cosmi do jetë trajneri i ardhshëm që do fillojë punën të mërkurën.

Crotone ka falenderuar Strappan dhe stafin e tij për bashkpunimin tre vjeçar dhe iu ka uruar sukses në të ardhmen

Postime të ngjashme

Goce Sedlloski emërohet trajner i ri i FC Shkupit

Z H

E ardhmja e Mbappe, Pochettino: Do luftoj deri në pikën e fundit për të

Z H

Pique rrezikon të humbasë finalen e Kupës së Mbretit

Z H

Leon Dajaku ia huq keq, thotë se në Kosovë flitet “kosovarçe”

Z H

Solskjaer: Roma klub me histori, mezi po e presim sfidën gjysmëfinale

Z H

Ekipi i NBA-së pranë shitjes për vlerën e 1.5 miliardë dollarëve

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...