Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Crystal Palace në bisedime të avancuara me Lampard

Frank Lampard duket se e dëshiron rikthimin në Ligën Premier sa më parë që të jetë e mundur.

Trajneri anglez u shkarkuar nga Chelsea në fillim të këtij viti për shkak të rezultateve të dobëta, duke u zëvendësuar me Thomas Tucel.

Por, Lampard dëshiron që sa më parë të rikthehet në punën e trajnerit dhe tashmë ka një skuadër të interesuar.

Crystal Palace ka filluar bisedimet me anglezin dhe gjërat po shkojnë mirë, me marrëveshjen që pritet të bëhet zyrtare në fund të sezonit.

Aktualisht në krye të The Eagles është Roy Hodgson, që është daja i Lampard dhe natyrisht se do të ketë një mirëkuptim për të hapur rrugë.

Slavia Prag dhe Abdallah Sima, janë dy opsionet e tjera që Lampard mund të shkojë për të menaxhuar një skuadër.

Postime të ngjashme

UEFA refuzon ankesën e Greqisë për shkurtesën “MKD” dhe “FFM”

Zekirija Haxhiu

Notat e lojtarëve: Spanja 0-0 Suedia, Olsen ishte fantastik

Dafina Vidishiqi

Nuk ka fitues në takimin mes Spanjës dhe Suedisë

Dafina Vidishiqi

Alan Shearer: Nuk e kuptoj se si Morata nuk arriti të shënonte nga këtu, nuk e kam as idenë më të vogël

Dafina Vidishiqi

AC Milan dhe Barcelona arrijnë marrëveshje për Firpon

Dafina Vidishiqi

Formacionet zyrtare: Argjentina – Kili

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...