Agjencia Zhurnal.mk

Çulev: Do të kontrollojmë vendimet e paligjshme për punësimet në MPB

Shkup, 4 janar, zhurnal.mk – Ministri i ri teknik në MPB, Naqe Çulev paralajmëroi se do të kontrollohet gjendja në MPB dhe se do të njoftohet opinioni nëse janë marrë vendime të paligjshme, transmeton zhurnal.

“Prioriteti im gjatë periudhës së ardhshme do të jenë organizimi i zgjedhjeve të qetë, korrekte dhe demokratike. Për këtë qëllim do të ndërmerren aktivitete për parandalimin e tentimeve eventuale kriminale, të dhunshme”, tha Çulev.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

XH.I

Lajmet e fundit

Loading...