Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Çun Lajçi i reagon edhe me video, Grubit: Turp për ju me fëlliqë emrin tim!

Shkup, 24 shkurt, Zhurnal.mk – Artisti i njohur shqiptar, Çun Lajçi, e ka përgënjeshtruar postimin e para disa ditëve në të cilin thuhej se ai ka thurë lavde për Artan Grubin.

Ai për si të pavërteta, bëri me shkrim një reagim të tij, pos sipas tij, ajo nuk paska mjaftuar, dhe e ka detyruar që reagimin ta bëjë edhe me një video i cili përgënjeshtron mediat e “Artan Grubit”, të cilët disa ditë më parë e nxorën si lajm, kinse gjoja artisi i njohur Çun Lajçi paska thur lavdrata për Grubin, shkruan Zhurnal.mk.

Lajçi në videon e lëshuar sot në profilin e tij në facebook, edhe njëherë i dërgon porosi, kush do qofshin ata për të mos keqpërdor emrin e tij për përfitime politike.

“Dëgjoni ju vëllezër të Iiridës se nuk mjafton vetëm reagimi me fjalë por duhej edhe me gojë, mos merni fotografi nga Facebook dhe të shkruani letra si keni bë para do dite kinse unë i them Artan Grubit të shkojë pas Ali Ahmetit, nuk shkruaj unë letra jo më njihni mua sepse unë nuk e njoh as njërin as tjetrin e as fort mërzitem, nëse ju keni lexuar këto libra të njihni se kush është Çuni rrugës Shkupit, Tetovës e Gostivarit, turp për ju me flliq emrin tim.”, thotë mes tjerave në video-reagimin e Çun Lajçit, transmeton Zhurnal.mk.

Ndiqni videon/reagimin e plotë

Reagim!

Posted by Çun Lajçi on Wednesday, February 24, 2021

Postime të ngjashme

Ish drejtori i Byrosë për siguri publike Mitko Çavkov dërgohet në spitalin privat në Shkup

R Zh

Kuvendi debaton për strategjinë kombëtare për parandalimin e korrupsionit

B L

“Situata është serioze, rritet presioni mbi kovid-qendrat”

B L

Arjanit Hoxha me fakte demanton portalet ndaj akuzave për shpenzimet e tij (dokument)

R Zh

Frika nga arratisja, Mijallkovit i shqiptohet masa e paraburgimit për lëndën Thesari

B L

Programi i ri arsimor “Erasmus + (2021-2027)” me buxhet të dyfishuar

B L

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...