Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

D.Polo: Njihuni me dj shqiptar që po arrin sukses në muzikën elektronike

Muzika ka qenë gjithnjë hobi i tij, veçanërisht zhanre si, deep house, chill house, etj.

D.Polo ka realizuar një sërë bashkëpunimesh të suksesshme me artistët ndërkombëtar, si Massivedrum, DaDxDee, Hreez.

Ai është tashmë një emër i afrimuar në industrinë e “Deep House”.

Me muzikën e tij inovative Dj Polo mund të konsiderohet tashmë si një Dj që di fare mirë të ndezë diskotekat shqiptare dhe ato të huaja.

Një tjetër sukses i D.Polo konsiderohen edhe performancat e tij në “Ministry of Sound”, i cili është labeli më i madh në botë sa i takon muzikës elektronike.

D.Polo është duke punuar së fundmi me disa projekte muzikore të cilat do të publikohen së shpejti për adhuruesit e muzikës house. 

Postime të ngjashme

Jennifer Lopez publikon fotografi pa unazën 1 milion dollarëshe të fejesës

S.B.

Kida me imazhe të tjera tërheqëse nga pushimet në Dubai

S.B.

Beyonce dhe Jay-Z në një udhëtim romantik në Las Vegas për përvjetorin e 13-të të martesës

S.B.

Besnik Krapi me dedikim emocional për Jonidën në ditëlindjen e 35-të

S.B.

Meghan Markle nuk do të marrë pjesë në varrimin e Princit Philip

S.B.

Shkenda Dubova dhe Riki sjellin projektin e ri “Si dikur”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...