Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dafina dhe Dj Geek më të lumtur se asnjëherë më parë

Çifti ka ditë që kanë shkuar në pushime.

Dhe, Dafina Zeqiri dhe Dj Geek po ndajnë momente të shumta pranë dhe me njëri-tjetrin.

Së fundmi, këngëtarja ka postuar fotografi e cila shihet duke marrë rreze dielli dhe pranë saj është i dashuri duke i dhënë një shikim plot dashuri.

Ndryshe, Dafina dhe Geek ka kohë që janë në lidhje dashurie dhe me postimet e fundit, dyshja vetëm se janë duke e bërë më serioze lidhjen.

Kujtojmë se, Dafina po e shijon suksesin e këngës ‘Pa ty’ i cili ka arritur 8 milionë shikime në YouTube.

Postime të ngjashme

Një Hirushe që ëndërron të bëhet biznesmene dhe jo princeshë! Filmi i ri i përrallës së famshme do t’ju surprizojë

D V

E ëma donte Bora Zemanin për nuse, Atdheu habit me deklaratën

D V

Beatrix Ramosaj me poza atraktive në bikini

D V

Teuta Krasniqi vaksinohet kundër COVID-19: Shpëtoje veten, mbroje familjen dhe gjithë rrethin tënd

D V

Dua Lipa vazhdon të eksplorojë gjurmët shqiptare – ndalesa e saj e radhës në Butrint

D V

Rita Ora i uron ditëlindjen MTV-së, kujton disa nga paraqitjet më ikonike ndër vite në spektaklet EMA dhe VMA

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...