Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dafina dhe Dj Geek në takim romantik

Dyshja së fundi e konfimuan lidhjen e tyre dhe duket se po kalojnë shumë mirë së bashku.

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek janë një nga personat e komentuar gjatë vitit 2020 si shkak i lidhjes së tyre.

Pas disa krizave siç duket tani gjithçka ka marrë drejtimin e duhur. Këngëtarja bashkë me Dj Geek kanë dal në një takim romantik pak para hyrjes në Vitin e Ri 2021.

Çifti publikuan nga një fotografi të njëri-tjetrit në profilet tyre zyrtare në vendin se ku po ndodheshin.

Postime të ngjashme

Hiti i ri nga Maili, rep artist shumë modern

T E

Publikon fotografitë e para pas lindjes, Elita Rudi zbulon portretin e vajzës Bota

S.B.

Rita Ora zëvendësohet në jurinë e “The Masked Dancer”

S.B.

Heidi Klum e lejon vajzën të bëhet modele pasi ajo ia kishte kërkuar me vite këtë

S.B.

Bebe Rexha publikon pamje “të rrezikshme” nga klipi i ri

S.B.

Arbenita Ismajli shkëlqen në fotografitë e radhës teksa pozon me barkun e rrumbullakosur

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...