Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dafina për këngën “Zili Zili: Është përshkrim i mungesës së vetëbesimit dhe nënshtrimit te femrat dhe meshkujt

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, është ndër më të pëlqyerat në estradën shqiptare.

Kohëve të fundit, artistja ka sjell një sërë projekte muzikore, të cilat rezultuan mjaft të suksesshme.

Ndërkohë, në një postim në rrjetin social Instagram, Dafina ka zgjedhur të zbulojë kuptimin e këngës “Zili Zili”.

“Zili Zili, është përshkrim i mungesës së vetëbesimit dhe nënshtrimit te femrat, po ashtu edhe meshkujt i bëjnë vetes për të përmbushur lakmitë e veta”, është shprehur ajo.

Tutje Zeqiri sqaroi: “Secili nga ne duhet të ketë më shumë respekt për veten, moral dhe karakter më të fort, në mënyrë që “Zilia” të mos zë vend në jetët tona”.

Po ashtu, artistja është duke shijuar suksesin edhe të bashkëpunimit të saj “Mos Shko” me Yll Limanin.

Postime të ngjashme

Brenda super shtëpisë së aktores së njohur amerikane

T E

Dhurata Dora shijon pushimet në Maldive, merr vëmendje me një fotografi të publikuar pa makijazh

S.B.

Pse është e rëndësishme të mos humbasësh Trajtimin Klasik Kozmetik??!!

S.B.

Zack Snyder po punon rreth filmit të ri “King Arthur”

S.B.

Jolie shet pikturën e Churchillit për shtatë milionë funte

S.B.

Aktorja, Erica Watson vdes pas infektimit me COVID-19

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...