Agjencia Zhurnal.mk

Dafina publikon fragmente nga dueti me George Dixon që lansohet të premten

“La Vida” është projekti më i ri muzikor që Dafina Zeqiri do të sjellë në bashkëpunim me George Dixon.

Në një postim në rrjetet sociale, këngëtarja shqiptare ka bërë të ditur se kënga e re do të lansohet të premten.

Ajo e ka publikuar një fragment të shkurtër të videos muzikore që pritet të pëlqehet nga fansat e shumtë të saj.

“La Vida me George Dixon del të premten! A jeni gati?”, ka shkruar Dafina në përshkrimin e videos së publikuar në Instagram.

Ndryshe, vetëm një javë më parë, këngëtarja e publikoi bashkëpunimin me Ledri Vulën dhe Lumi B që ka kaluar shifrën prej 3.5 milionë shikimesh në YouTube.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!