Agjencia Zhurnal.mk

Dafina, sa ndryshe duket me këtë stil flokësh

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka postuar disa foto interesante të saj

Vitin e kaluar këngëtarja kishte zgjedhur që të bëhej tullace dhe mandej kishte debutuar me këtë stil të saj në këngën e saj hit të vitit të kaluar me reperen Tayna, “Bye, Bye”.

E që nga ajo kohë, Dafina edhe pse në disa këngë është paraqitur me paruke ajo ka realizuar edhe disa fotosesione të ndryshme të cilat tani ka zgjedhur që ti postojë.

Të tilla janë fotot e saj të fundit ku Dafina, me stilin e saj të flokëve të shkurtra duket pothuajse tërësisht ndryshe.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...