Showbiz

Dafina shfaqet joshëse duke ulur pantallonat para pasqyrës

Zhurnal Ads

Dafina provokoi me pozën para pasqyrës.

Këngëtarja Dafina Zeqiri është një prej artisteve më të suksesshme të tregut vendor.

Krahas zërit të veçantë që posedon, kjo artiste njihet edhe për paraqitjet e saja, për të cilat eksperimenton vazhdimisht.

Në foton e fundit, Dafina shfaqi barkun e sheshtë, teksa po ulte pantallonat para pasqyrës dhe tregoi ngjyrën e trupit.

Postime të ngjashme

Gigi Hadid publikon imazhin më të ëmbël me të bijën

Z H

Bebe Rexha flet për të dashurin e ri: Familja ime e pëlqen, mendoj se ai është i duhuri

admin

Stresi uron Sali Berishën për ditëlindjen e 76-të: Shpresa vdes e parafundit, i fundit vdes ti

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...