Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dafina Zeqiri dhe DJ Geek ndajnë me fansat një çast intim mes tyre

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, dhe DJ Geek janë ndër çiftet më të diskutuar në estradë.

Ata shpesh ndajnë me ndjekësit e tyre imazhe të ndryshme nga jeta profesionale, përkatësisht promovimi i projekteve të reja muzikore, por nuk mungojnë herë pas here edhe imazhet nga përditshmëria.

Së fundmi, çifti kanë ndarë me fansat e tyre në InstaStory një çast intim, të shijuar së bashku në ballkonin e banesës së tyre.

Në fotografi, Geek shfaqet i veshur në pjesën e sipërme, ndërsa merr një përqafim të ngrohtë nga Dafina, e cila dukej mjaft atraktive dhe provokuese në bikini.

“Këtu për pamjen”, ka shkruar Geek në mbishkrimin e fotografisë, ndërsa i referohet pamjes panorameske në prapavijë, ku shfaqet qyteti i Prishtinës.

E njëjta fotografi më pas është rishpërndarë nga Dafina në InstaStory.

Ndërkohë, sa i përket muzikës, Zeqiri është duke shijuar suksesin e këngës së saj më të fundit, “Duro”, e cila erdhi si projekt për ndërgjegjësimin për personat që vuajnë nga shëndeti mendor.

Postime të ngjashme

Ju garantojmë me 99% se nuk keni parë kurrë një fund si ky i Kendall Jenner!

Dafina Vidishiqi

Fero e Arbenita kthehen me vajzën në shtëpi, i bëjnë pritje madhëshotre

Dafina Vidishiqi

Bebe Rexha ngacmon imagjinatën e ndjekësve me pozat e reja

Dafina Vidishiqi

Rigon debuton me këngën e parë “Harrom”

Dafina Vidishiqi

Albani poston një foto të Miriamit dhe i thur vargje dashurie asaj

Dafina Vidishiqi

Pas suksesin me “Rosenkrieg”, Loredana dhe Mozzik kanë një befasi për fansat

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...