Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dafina Zeqiri duket atraktive teksa prezanton pamjen e re me flokë kaçurrela

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, kohëve të fundit ka qenë një nga emrat më të përfolur në faqet rozë.

Kjo për shkak të ribashkimit me DJ Geek, me të cilin është ndarë muaj më parë dhe se para pak ditësh konfirmuan rikthimin së bashku.

Derisa po shijon lidhjen, ajo vazhdon të jetë shumë aktive edhe me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Ajo këtë herë ka prezantuar një ndryshim që ka bërë në pamje, i cili është komplimentuar në masë të madhe edhe nga ndjekësit e saj.

Krijuesja e hitit “Zili zili” shfaqet një kaçurrele tërheqëse teksa merr poza po ashtu të mahnitshme.

Dafina së shpejti pritet të sjell edhe albumin e ri “Dafinë moj”.

Postime të ngjashme

As që ua merr mendja, Olta Gixhari tregon arsyen e pazakontë pse nuk e zbulon identitetin e partnerit dhe djalit

D V

Një festë jo e thjeshtë, Meghan Markle po organizon ditëlindjen e saj me këtë person të veçantë

D V

Nëse një ditë Bora Zemani do të bëhet me vajzë, ajo do ketë një emër mjaft të veçantë!

D V

Alex Rodriguez flitet për një lidhje dashurie me Melanie Collins, derisa fotografohen së bashku përreth Talamanca Bay në Ibiza

D V

Scientologjia ia shkatërroi martesat dhe marrëdhënien me vajzën, por jo edhe karrierën e Tom Cruise

D V

Morena vjen në poza verore

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...