Agjencia Zhurnal.mk

Dafina Zeqiri elektrizon publikun me performancën në Alba Festival

Në festivalin madhështorë që po mbahet në Cyrih, e që po i bën të kënaqen gjithë shqiptarët e diasporës ka performuar edhe Dafina Zeqiri, përcjellë Indeksonline. E kjo performancë e saj duket se i ka pëlqyer shumë edhe publikut, teksa Dafina këndonte disa nga këngët e saj, publiku këndonin së bashku me të duke bërë atmosferën edhe më elektrizuese.

Kujtojmë që nga ora 21:45 pritet të performojnë reperët Ledri Vula dhe Lumi B.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...