Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dafina Zeqiri jep sinjal për albumin

Këngëtarja ka paralajmëruar albumin e saj “Dafinë moj” vitin e kaluar.

Megjithatë, si pasojë e pandemisë ajo nuk ka pasur mundësi ta hedh në treg.

Dhe, së fundmi Dafina Zeqiri përmes një storie të publikuar në profilin e saj zyrtar në Instagram ka ngacmuar fansat e saj duke iu dhënë një sinjal për albumin.

“A duhet ta publikojë albumin pas verës”?, iu ka parashtruar pyetjen fansave e cila sigurisht se ka marrë shumë përgjigje pozitive.

Sidoqoftë, artistja e hitit “Amazing girl”, nuk zbuloi detaje tjera vetëm se mund të aludohet se tashmë ka përfunduar përgatitjen e albumit.

Ndryshe, “Pa ty” është projekti i fundit muzikor i Dafinës në bashkëpunim me Mumën i cili është realizuar si remix.

Postime të ngjashme

Kate Beckinsale nuk e ka takuar vajzën e saj për dy vite

D V

Ryva Kajtazi gati për dasma, shfaqet e rregulluar dhe me fustan unik

D V

Teuta Selimi e tepron me ‘photoshop’, duket krejt ndryshe

D V

“Sa shumë të kemi pritur bir” – Këngëtarja e njohur bëhet nënë, zbulon emrin e veçantë

D V

Dafina Zeqiri: Lutem kjo tragjedi të përfundojë me kaq, mos të ketë viktima tjera

D V

“Jam me zemër të thyer për humbjen e jetëve të vëllezërve dhe motrave kosovare”, reagon Elvana Gjata

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...