Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dafina Zeqiri konfirmon ribashkimin me DJ Geek, publikon fotografi duke shkëmbyer puthje me të

Zhurnal Ads

Ata duket se po shijojnë lidhjen në masë të madhe.

Fjala është për këngëtaren Dafina Zeqiri dhe partnerin e saj, DJ Geek, të cilët janë komentuar mjaft shumë në faqet rozë për ndarjen e tyre e po ashtu edhe për ribashkimin.

Të njëjtit kanë konfirmuar së fundmi se vazhdojnë të jenë bashkë në disa fotografi që janë ndarë në rrjete sociale.

Ka qenë vet artistja Zeqiri, ajo e cila ka publikuar dy fotografi me DJ Geek, në njërën prej të cilëve shfaqen duke shkëmbyer puthje me njëri-tjetrin.

Në bazë të imazheve, çifti duket se po kalojnë kohë të mirë së bashku ndonëse nuk zbuluan destinacionin e pushimeve.

Thashethemet e fansave rreth ribashkimit të tyre dolën të jenë të vërteta, pas komenteve që bënin krahas imazheve të postuara në rrjete sociale.

Dafina në anën tjetër ditëve në vazhdim do të publikojë edhe albumin e ri të titulluar, “Dafinë moj”.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Dua Lipa dhe Bebe Rexha, artistet shqiptare me miliarda dëgjime në Spotify

S.B.

Vdes legjenda e muzikës ‘rock’, kitaristi Eddie Van Halen

admin

Në festën e ditëlindjes së 25-të të Kendall Jenner nuk respektohen masat antiCOVID

S.B.

Luana Vjollca shpenzon rreth dy mijë euro në një veshje

S.B.

Dua Lipa merr vëmendje me triko shumëngjyrëshe gjatë shëtitjes në New York

S.B.

Vip Poppa bëhet baba për herë të dytë: Sa kam prit me të pa

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...