Dafina Zeqiri: Lutem kjo tragjedi të përfundojë me kaq, mos të ketë viktima tjera

10 persona kanë vdekur e mbi 40 të tjerë janë lënduar në një aksident tragjik që ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Slavonski Brod të Kroacisë. Në mesin e të vdekurve është edhe një prej shoferëve të autobusit, i cili në momentin e aksidentit nuk ishte duke vozitur, raporton Express.

 

Lidhur me këtë aksident tragjik ka reaguar edhe këngëtarja Dafina Zeqiri, e cila përmes një shkrimi në rrjetin social “Instagram” ka thënë se lutemi që të përfundoj me kaq dhe mos të ketë viktima tjera.

“Ngushëllime familjarëve për humbjen e tyre në aksidentin e sotëm në Kroaci. Lutemi kjo tragjedi të përfundoj me kaq dhe mos të ketë viktime tjera”, ka shkruar Zeqiri.

Related posts

Ryva Kajtazi publikon video nga xhirimet e klipit të ri

D V

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku festojnë përvjetorin e martesës

D V

Dafina Zeqiri uron të dashurin e saj DJ Geek për ditëlindje

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com