Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dafina Zeqiri ndan imazhe provokuese të realizuara vitin e kaluar në Maldive

Zhurnal Ads

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri njihet për stilin e veçantë që ka në paraqitje e në projekte.

Gjatë vitit të kaluar ajo kishte ndarë me fansa disa imazhe të realizuara në pushimet, të cilat i kaloi në Maldive.

Duket se asaj është duke i munguar ajo kohë, pasi në disa postime në rrjetin social Instagram ajo shpërndau po të njëjtat fotografi.

Në njërën prej tyre bukuroshja brune shihej e shtrirë në rërë, ku përmes pozave i theksoheshin linjat trupore.

Dafina në përgjithësi komentohet për tiparet sikurse të fytyrës dhe ato trupore, pasi për këto të fundit edhe stërvitet mjaft shumë.

Në njërën prej tyre bukuroshja brune shihej e shtrirë në rërë, ku përmes pozave i theksoheshin linjat trupore.

Dafina në përgjithësi komentohet për tiparet sikurse të fytyrës dhe ato trupore, pasi për këto të fundit edhe stërvitet mjaft shumë.

Vlen të përmendet se “Zili Zili” është projekti i fundit nga artistja, që rezultoi të jetë i pëlqyer nga admiruesit e muzikës së saj.

Dafina Zeqiri – ZILI ZILI

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Tayna vjen me një pozë provokuese në bikini si një engjull i “Victoria’s Secret”

admin

Oriola Marashi ‘çmend’ rrjetin me pozat topless

Z H

Aksesorët në vlerë prej afro 26 mijë eurosh të Leonorës

S.B.

Dafina Zeqiri i bashkohet kampanjës “Shkolla hap dyert e botë” nga HANDIKOS

S.B.

Kida takohet me Loredanën pas ardhjes së saj në Prishtinë, komentohen për dukjen e njëjtë në imazhet e fundit

admin

Meghan Markle ka rrëfyer për abortin e saj

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...