Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dafina Zeqiri nostalgjike për kohën që kaloi në New York

Dafina Zeqiri vazhdon të qëndrojë ndër artistet më të komentuara kohëve të fundit.

Ajo në rrjete sociale ndan video dhe imazhe të ndryshme nga jeta dhe karriera e saj profesionale.

Në një postim në rrjetin social Instagram, ajo ka nda disa fotografi atraktive në formatin bardh e zi.

Po të njëjtat janë shkrepur gjatë qëndrimit të saj në New York, ku qëndroi për pothuajse dy vite, teksa u mor edhe me muzikë.

Sikurse edhe në shumicën e rasteve, bukuroshja brune u shfaq me plot stil, ndërsa merrte poza tërhqëse para kamerës.

Theksojmë se “Vuj Vuj Vuj” është ‘remix’ i fundit që ajo solli, me protagonist komedianin Miran Ramadani.

Postime të ngjashme

Almeda Abazi publikon një nga momentet e para pas lindjes së vajzës

Dafina Vidishiqi

“Baba beqar”, Mozzik zbulon se ai nuk është në lidhje

Dafina Vidishiqi

Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B nesër sjellin këngën e re, me pamje të tjera nga klipi

Dafina Vidishiqi

Kate Middleton vendos gjerdanin domethënës kushtuar tre fëmijëve të saj

Dafina Vidishiqi

Loredana Zefi me një tjetër tatuazh të ri

Dafina Vidishiqi

Familja Mbretërore i nderon baballarët e tyre në Ditën e Babait me fotografi të ëmbla nga arkiva

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...