Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dafina Zeqiri paralajmëron hitin e radhës, bashkëpunon me reperin e famshëm

Prej vitesh në tregun muzikor shqiptar, Dafina Zeqiri ka arritur të bëhet një ndër personazhet më të lakmuar. Këngëtarja pritet të sjellë së shpejti albumin që mban titullin “Dafinë Moj”, për të cilin është shprehur se pjesë e tij do të jetë dhe mamaja e saj, e cila ka qenë gjithmonë e apasionuar pas muzikës.

Pavarësisht një viti të vështirë, 2020-ta ka qenë për Dafinën i jashtëzakonshëm përsa i përket projekteve muzikore, pasi pas duetit me Ledri Vulën dhe Lumi B, solli dhe tre këngë të tjera, ku për të fundit erdhi së bashku me Ylli Limanin. Por duket se Dafina nuk ndalet me kaq.

Sipas MTV KS, autorja e hitit “Zili Zili” ka bashkuar forcat me një tjetër artist të huaj, kësaj here me italianin Sfera Ebbasta. Postimin në fjalë e ka shpërndarë dhe vetë Dafina në profilin e saj në Instagram, duke konfirmuar në këtë mënyrë duetin që pritet të vijë së shpejti.

Postime të ngjashme

Martohet miliarderja MacKenzie Scott, ish-bashkëshortja e themeluesit të Amazonit

S.B.

Dolce & Gabbana kërkon 600 milionë dollarë nga dy blogerë amerikanë

S.B.

Adelina Emini i kushton këngë të ëmës për 8 Mars

S.B.

Genta Ismajli dhe Fero së shpejti sjellin këngën e re

S.B.

Zbulohen emrat e artistëve pjesëmarrës në “Kënga Magjike 2021”

S.B.

Meghan Markle dhe Princi Harry zbulojnë se janë në pritje të një vajze

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...