Dafina Zeqiri përkrah të ëmës, e quan dashuria e jetës

Ky vit vazhdon të jetë një ndër më të suksesshmit në karrierën e këngëtares Dafina Zeqiri, kjo sepse përveç një sezoni veror të ngarkuar me koncertet dhe mbrëmje muzikore, këngëtarja po ashtu ka lansuar shumë këngë, e që u kthyen menjëherë në hit.

 

Por, ylli i muzikës shqiptare nuk e ka ndërmend të ndalet me kaq, pasi shumë shpejt pritet të lansojë albumin e ri muzikor, “Dafinë Moj”, i cili po pritet me padurim nga adhuruesit e saj të shumtë.

Ndërsa, krahas të gjitha këtyre angazhimeve, artistja e famshme ka gjetur kohë edhe për personin më të shtrenjtë, nënën.

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

Në një postim që ka bërë së fundi në llogarinë e saj zyrtare të Instagramit, Dafina ka postuar një imazh ku shihet në krahët e të ëmës, teksa e quan “dashuria e jetës”.

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

Ndryshe, kujtojmë që talentin për muzikës Dafina e ka trashëguar pikërisht nga e ëma, Melihate Zeqiri, e cila ishte këngëtare e njohur në vitet e 80-ta. 

Related posts

Nora Istrefi mahnit me linjat trupore gjatë pushimeve të verës

D V

Është 40 vjeçe dhe Paris Hilton thotë se nuk ka përdorur asnjëherë botoks apo mbushës të ndryshëm

D V

Kunata e Marina Vjollcës flet për herë të parë për raportet me të

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com