Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dafina Zeqiri publikon këngën “Zili Zili”

Zhurnal Ads

Ashtu siç kishte paralajmëruar, këngëtarja Dafina Zeqiri, ka prezantuar projektin e ri muzikor.

“Zili zili” mban titullin kënga e saj e re, të cilën e ka kompletuar mjaft mirë edhe nga ana vizuale.

Duke qenë se shquhet për stilin e veçantë, artistja e njohur edhe në këtë videoklip kishte gërshetuar të thjeshtën me elegancë.

Tekstin e ka shkruar vet këngëtarja në bashkëpunim me reperin Elinel, kurse për producimin, muzikën dhe masterizimin u përkujdes Rrezon.

Vija melodike po ashtu është realizuar nga Zeqiri, ndërsa videoja u kompletua nga produksioni “Entermedia”.

Ky është projekti i radhës i albumit të Dafinës të titulluar “Dafinë moj”, të cilin tashmë e gjeni në kanalin YouTube.

Zhurnal Ads
https://www.instagram.com/p/CGpKtfGhC07/?utm_source=ig_web_copy_link
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Soni Malaj u kërkon ndjekësve të bëjnë kujdes nga mashtrimet, pasi po hapen profile false në emër të saj

S.B.

Fifi: Fama nuk ka ndikuar për keq tek unë, mundohem të mos e harroj prejardhjen

S.B.

Jennifer Lawrenve dhe Leonardo DiCaprio bëhen bashkë për filmin “Don’t Look Up”

S.B.

Preku zemrat e gjithëve/ “Memo” i ‘Mrekullia në qelinë 7’ i ftuar në një emisionin shqiptar

admin

“Më fal” titullohet kënga e re nga Estto

S.B.

U përfol se Fjolla Morina e ndau nga ish-bashkëshortja, Fisnik Syla tregon të vërtetën

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...