Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dafina Zeqiri së shpejti sjell këngën e re, ndan imazhe atraktive nga xhirimet e klipit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, duket se ka nisur punën për projektin e ri muzikor.

Kjo është bërë e ditur përmes rrjeteve sociale, nga fansat e 31 vjeçares të cilët këtë e kanë zbuluar me anë të një fotografie të ndarë në InstaStory.

Në postim thuhet se ‘Zeqiri po vjen me një projekt të ri të quajtur Zili dhe se fotografitë e fundit janë nga prapaskenat e xhirimeve të klipit’.

https://www.instagram.com/p/CF4z_C4h590/?utm_source=ig_web_copy_link

Ndërkohë, Dafina të njëjtin e ka ripostuar në faqen zyrtare të saj ku në një mënyrë e konfirmon projektin e radhës.

Ndonëse nuk ka treguar më shumë detaje, Dafina edhe këtë herë shfaqet me plot stil e ‘look’ të veçantë.

https://www.instagram.com/p/CGAR1VHhV-c/?utm_source=ig_web_copy_link

Sa i përket projekteve të reja, “Million $” mban titullin kënga e fundit që ka lansuar, e cila deri më tani ka kaluar shifrën e 7.7 milionë klikimeve në YouTube.

Ndërsa tani, presim të shohim se çfarë ka përgatitur ajo për admiruesit e shumtë të muzikës së saj.

Postime të ngjashme

Arriti një miliard dëgjime, Bebe Rexha bëhet qesharake duke ngrënë mëngjesin mbi pllakatën që iu dhurua si mirënjohje nga Spotify

S.B.

Rita Ora me performancë të mrekullueshme nga ‘Sydney Opera House’, magjeps me dukjen dhe zërin e saj

S.B.

Kim Kardashianin e merr gjumi në sallon të bukurisë, parukieri i saj publikon fotografinë e yllit duke fjetur teksa ajo grimohej

S.B.

Rita Ora mahnit me pamjen në promovimin e koleksionit të këpucëve të reja

S.B.

Versioni kinez i S-Class duket si Rolls-Royce dhe kushton sa rreth një e treta e modeleve luksoze

S.B.

Notebook me tri ekrane mund të fitojë çmimin e dizajnit për vitin 2021

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...