Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dafina Zeqiri sjell pamje teksa shihet duke shkëmbyer puthje me DJ Geek

Çifti i njohur për estradën shqiptare, Dafina Zeqiri dhe DJ Geek, shpesh shihen të lumtur në imazhet e publikuara.

Kështu u shfaqën edhe në disa pamje të tjera të ndara nga Dafina, në rrjetin social Instagram.

Bukuroshja brune kishte ofruar njëherë pamje nga vetja, teksa papritur i afrohet edhe i dashuri i saj.

Padyshim që përqafimet ishin të pranishme tek ta, kurse DJ Geek nuk la pa shkëmbyer edhe puthje me këngëtaren.

Të tilla imazhe nuk janë të pakta nga dyshja, pasi që të dy mbajnë të azhurnuar fansat në të gjitha rrjetet sociale.

Ndërkohë, çifti u bashkuan gjatë këtij viti u ribashkuan, pasi kishin disa muaj që kanë qenë të ndarë.

Postime të ngjashme

Agnesa Vuthaj duket atraktive në imazhet me bikini, ndërsa shijon pushimet në Maldive

S.B.

“Le t’i thyejmë pak zemrat”, Tayna merr vëmendje në pozat me bikini

S.B.

Ledri Vula më 18 maj sjell këngën e re “Don Mo”

S.B.

Dita e shtatë e provave në “Eurovision 2021”: Anxhela Peristeri mahnit me notat dhe performancën

S.B.

Justin Bieber shfaqet me stil të ri të ‘dreadlocks’, pasi u akuzua për përvetësim kulturor

S.B.

Bebe Rexha tërheq vëmendje të madhe me pozat topless

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...