Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dafina Zeqiri sjell së shpejti albumin me titull “Dafinë moj”

Këngëtarja e famshme kosovare Dafina Zeqiri ka paralajmëruar së fundmi albumin e saj më të ri.

Përmes një statusi në rrjetet sociale, Dafina ka bërë të ditur se albumi do të titullohet “Dafinë moj”.

Në mesin e këngëve të albumit, do të jenë edhe hitet e saj më të fundit “Milion dollar”, “Zili, zili” dhe bashkëpunimi i saj me këngëtarin Yll Limani i titulluar “Mos shko”.

Postime të ngjashme

Rihanna dhe A $ AP Rocky qëndrojnë gjithë natën në një studio muzikore dhe dalin në orët e para të mëngjesit

D V

Flokë kaçurrele e grim perfekt, Mimoza Shkodra mahnit me dukjen

D V

Dua Lipa publikon klipin “Demeanor”, në bashkëpunim me artistin e ndjerë Pop Smoke

D V

Përmes fotografive të fundit, Aurela Hoxha konfirmon së është bërë nënë për herë të parë

D V

Rita Ora guxon dhe eksperimenton me kombinimin drastik në tapetin e kuq të “Los Angeles Art Show”

D V

Shakira rrezikon të shkojë në burg, akuzohet për 6 vepra penale

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...