Showbiz

Dafina Zeqiri ‘thumbon’ koleget: Më vjen për të qeshur që përpiqen të më bëjnë ‘diss’

Zhurnal Ads

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, e ka bërë një ‘goditje’ në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Në një nga fotot, Dafina shkruan se shumë këngëtare janë përpjekur t’i bëjnë “diss”, por asaj kjo gjë i shkakton të qeshura.

“Jam e lodhur nga ato femra që pretendojnë se janë feministe, bërtasin për ndihmë. Dhe kur ju hap një derë? Ato të kthehen kundër dhe madje edhe përpiqen… është shumë për të qeshur… ato përpiqen të të bëjnë ‘diss’ ty”, u shpreh Dafina.

“Do të kem gjithmonë mbështetjen e vajzave të mia! Vajza jini vigjilente! Jo çdokush që ndihmoni është njeri i mirë! Karma ka një mënyrë shumë qeshararke për të zbuluar të vërtetën… Ti e di se kush je!”, ishin ndër të tjera fjalët e saj.

Në vijim të postimeve Dafina ka shkruar “Zili zili”, gjë që tregon se projekti i ri do të jetë një dedikim./Lajmi.net/

Postime të ngjashme

Pas turpit publik për thyerjen e rregullave të izolimit, Rita Ora nuk do të paraqitet në shfaqjen e Jonathan Ross

S.B.

Ermal Fejzullahu prezanton të “dashurën” e tij të re

admin

Amaneti i aktorit Sean Connery

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...