Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dafina Zeqiri vazhdon duke shpërndarë mesazhe motivuese për fansat

Dafina Zeqiri po vazhdon me mesazhe ndërgjegjësimi në Instagram.

Dafina Zeqiri cilësohet si njëra ndër këngëtaret më të dashura shqiptare e cila është aktive në muzikë tash e 10 vite.

Këngëtarja është aktive në rrjete sociale ku edhe ndan imazhe nga më të ndryshmet në rrjete sociale.

Së fundmi, artistja ka postuar disa fotografi që përmban një mesazh ndërgjegjësimi bërë të ditur se duhet të shfrytëzojmë çdo mundësi për të bërë veprime të mira.

Ajo tha se asaj i pëlqen të dhurojë shumë më shumë se sa pranon nga të tjerët.

Postime të ngjashme

Vera Ora vazhdon pushimet në bregdetin shqiptar, merr vëmendjen me fotografitë në bikini

D V

Adelina Tahiri mahnit me linjat trupore në bikinit shumëngjyrëshe

D V

Një Hirushe që ëndërron të bëhet biznesmene dhe jo princeshë! Filmi i ri i përrallës së famshme do t’ju surprizojë

D V

E ëma donte Bora Zemanin për nuse, Atdheu habit me deklaratën

D V

Beatrix Ramosaj me poza atraktive në bikini

D V

Teuta Krasniqi vaksinohet kundër COVID-19: Shpëtoje veten, mbroje familjen dhe gjithë rrethin tënd

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...