Dafina Zeqiri vë në pah linjat trupore në të brendshme ‘Supreme’

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

 

Ajo shpesh ndan me fansat imazhe dhe video të ndryshme, ndërsa herë pas here nuk mungon as me poza provokuese.

E tillë shfaqet edhe në këto të fundit, derisa thekson linjat trupore në një palë të brendshme të markës ‘Supreme’.

Dafina Zeqiri (Foto: Instagram)

Dukjen e ka kompletuar me tuta sportive të bardha, gjersa mori vëmendje edhe me ‘look’-un e veçantë.

Këto imazhe kanë bërë që të marrë komente pozitive nga më të ndryshmet e po ashtu edhe pëlqime të shumta.

Fotografitë duket se janë realizuar nga fotografi nga Shqipëria, Juxhin Kurti.

Dafina këtë kohë po shijon në masë të madhe koncertet e mbrëmjet muzikore, të cilën e gjeni thuajse në çdo vend përreth trojeve shqiptare.

Related posts

Viola Davis, Lupita Nyong’o dhe më shumë kujtojnë Chadwick Boseman një vit pas vdekjes së tij

Lea Muslija

Paris Hilton pret fëmijën e parë në moshën 40-vjeçare

D V

Lindsey Pelas josh ndjekësit duke vënë në pah linjat trupore në pasqyrë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com