Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dafina Zeqiri vjen atraktive në paraqitjen e fundit

Dafina Zeqiri ende mbetet si një nga artistet që ka eksperimentuar me zhanret muzikore.

Në pothuajse secilën prej tyre, Dafina është pëlqyer tej mase, teksa ka grumbulluar mijëra fansa.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, ajo ka ndarë disa imazhe ku është shfaqur mjaft atraktive.

E veshur me një fustan të bardhë e unik, bukuroshja brune është parë duke marrë poza tërheqëse para kamerës.

Flokët kësaj radhe i ka lënë natyrale, duke i lakuar paksa e më pas i ka lëshuar mbi supe.

Ajo çka mori vëmendje është se përkundër elegancës, Zeqiri zgjodhi të mbath një palë atlete të përditshme.

Sidoqoftë kësaj, po aludohet se artistja së shpejti do sjellë projektin e ri muzikore.

Postime të ngjashme

“Kurrë nuk do të rritëm!”, Sara Hoxha poston foto të festës së ditëlindjes së saj

Dafina Vidishiqi

“Prit pak” i thotë Xhensila Lumit B

Dafina Vidishiqi

Rita tregon gjoksin, pozon në të brendshme

Dafina Vidishiqi

Molly e Love Island, në top formë në paraqitjen e saj

Dafina Vidishiqi

Pas lajmeve se janë ndarë, reagojnë Mozzik dhe Loredana

Dafina Vidishiqi

Deputetja e VV-së i hip biçikletës sugjeron të shkohet me të në punë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...