Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dafina Zeqiri vjen me fotografi artistike, ekspozon linjat trupore ndërsa pozon në stilin e femrave të mitologjisë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, është shumë e pëlqyer nga mijëra fansa për muzikën e saj.

Ajo është shumë e ndjekur edhe në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme nga aktivitetet e përditshme.

Së fundmi, Dafina publikoi për fansat disa fotografi artistike në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, ku u shfaq me një model interesant flokësh.

Në një nga imazhet, Zeqiri ka pozuar edhe medias prej mikeshave të saj më të mira, duke pozuar së bashku në stilin e femrave të mitologjisë së lashtë.

“Nëse do të kishe katër dëshira, cila do të ishte e jotja”, shkroi këngëtarja në mbishkrimin e këtyre fotografitë.

Pëlqimet dhe komentet e shumta prej ndjekësve nuk kanë munguar, shumica prej të cilëve e kanë komplimentuar këngëtaren për vijën e saj trupore.

Dafina përndryshe vazhdon të jetë shumë aktive në muzikë me projekte të shumta, të cilat priten kryesisht mirë nga fansat e saj.

Postime të ngjashme

“Sacrifice”, lansohet këtë të premte nga Bebe Rexha

S.B.

Rita Ora feston një vjetorin e këngës së suksesshme “Only Want You”

S.B.

Margot Robbie, jeta jashtë tapetit të kuq

S.B.

Hailey Bieber uron Justin Bieber me fotografitë më të ëmbla për ditëlindje

S.B.

Kujdestari i qenve të Lady Gagas, Ryan Fischer reagon për herë të parë pas sulmit që iu bë në Los Angeles

S.B.

Dua Lipa – artistja e dytë më e dëgjuar në botë në platformën Spotify

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...