Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dafina Zeqiri vjen me imazhe atraktive, DJ Geek i komenton: E imja

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, njihet për interpretimin unik të këngëve të saj.

Ajo në rrjete sociale është mjaft aktive, duke publikuar postime që kanë të bëjnë me jetën dhe karrierën profesionale.

Në një të fundit, ajo zgjodhi të shpërndajë disa fotografi të shkëputura nga kënga “Mos Shko”, që erdhi në bashkëpunim me Yll Limanin.

Dafina shihej tejet sensuale, gjë që ngjalli reagime të shumta nga fansat e saj, përfshirë edhe ish-të dashurin DJ Geek.

Ai i komentoi “E imja”, ndërsa artistja nuk hezitoi që t’ia kthente, duke u shprehur se është ‘gjithmonë’.

Në faqet rozë tashmë po aludohet se palët janë ribashkuar, ndërsa po publikojnë imazhe të shumta së bashku.

Postime të ngjashme

Paralajmërohen disa projekte muzikore nga Kidda

S.B.

Infermierja e cila një vit më parë pozoi me shenjat e lodhjes nga pandemia, ngjitet në skenën e ‘Sanremos’ dhe mban fjalimin emocionues

S.B.

Sting e lanson albumin “Duets” së shpejti

S.B.

Dua Lipa shkëlqen në reklamën e markës së atleteve “Puma”

S.B.

Arriti një miliard dëgjime, Bebe Rexha bëhet qesharake duke ngrënë mëngjesin mbi pllakatën që iu dhurua si mirënjohje nga Spotify

S.B.

Rita Ora me performancë të mrekullueshme nga ‘Sydney Opera House’, magjeps me dukjen dhe zërin e saj

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...