Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dafina Zeqiri zbulon sekuenca nga kënga e re “Duro”

Dafina Zeqiri ende vazhdon të jetë ndër artistet më të dëgjuara në estradën shqiptare.

Ajo është tejet aktive në rrjete sociale, duke ndarë kështu imazhe dhe video nga jeta dhe karriera profesionale.

Aktivitet të tillë po mban edhe në prurjet e reja muzikore, derisa tashmë ka të gatshme edhe një këngë tjetër.

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ajo ka ndarë një trend vallëzimi, derisa me shoqëri argëtohej nën tingujt e muzikës.

“Ftova tre nga miqtë e mi për të krijuar një ‘tik tok’ për projektin tim të radhës”, ka shkruar ajo në përshkrim.

“Duro” mban titullin prodhimtaria muzikore, për instrumentalin e së cilës është përkujdesur producenti Rzon, teksa tekstin e ka shkruar Elinel.

Ndërkohë, “Mos Shko” është projekti i fundit nga ajo, që erdhi në bashkëpunim me Yll Limanin.

Postime të ngjashme

Kate Beckinsale nuk e ka takuar vajzën e saj për dy vite

D V

Ryva Kajtazi gati për dasma, shfaqet e rregulluar dhe me fustan unik

D V

Teuta Selimi e tepron me ‘photoshop’, duket krejt ndryshe

D V

“Sa shumë të kemi pritur bir” – Këngëtarja e njohur bëhet nënë, zbulon emrin e veçantë

D V

Dafina Zeqiri: Lutem kjo tragjedi të përfundojë me kaq, mos të ketë viktima tjera

D V

“Jam me zemër të thyer për humbjen e jetëve të vëllezërve dhe motrave kosovare”, reagon Elvana Gjata

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...