Agjencia Zhurnal.mk

Dafinën e ka ‘transformuar’ frizeri, befason me pamjen e fundit

Dafina Zeqiri vazhdon të jetë shumë e dashur për të gjithë.

Ajo po vazhdon me veprimtarinë dhe koncertet e saj në Kosovë, shkruan ORAinfo.Dafi është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e grimosur dhe po duket tejet bukur.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...